top of page
ZuhreAna Collection.jpg
zuhreana

WORLDWIDE DELIVERY - FREE FROM €30

Çam kozalağı Kozalak Macunu
%100 doğal malzemeler ve enfes tat!
Çam kozalağı macunumuz özel bileşenler içerir. H antioksidan ve antibakteriyel etkiye sahiptir ve size gerekli mineralleri sağlar.

Öksürük, nefes darlığı, sigaraya bağlı akciğer sorunları, astım ve bronşit gibi hastalıkların hızlı ve kalıcı iyileşmesini sağlar.

Çam kozalakları yıllardır birçok ilaçta hammadde olarak kullanılmaktadır.
Bilimsel araştırma raporlarına göre çam kozalağı ciğerleri temizlemeye, katranı gidermeye yardımcı olur, sigara içenler etkilerini hemen hissederler.


Çam kozalağı macunu, zehirli dumanların neden olduğu hasarı ortadan kaldırır

"Bugün, birçok doktor düzenli olarak çam kozalağı yağı tüketen kişilerin hastalanma olasılığının daha düşük olduğunu iddia ediyor."

 

İçindekiler:
Çam kozalağı, çam sakızı, zerdeçal, zencefil, havlıcan, karanfil, kava, beta-glukan, çinko glukonat, kolekalsiferol (Vitamin D3), askorbik asit (Vitamin C), keçiboynuzu tozu, Andiz pekmezi, harnup pekmezi, nane.

Dennenappel kopen
Dennenappel kopen?

20,95

Tannenzapfen-Nudeln

Ergänzungspreise 2021

Unsere Tannenzapfenpaste ist ein 100% natürliches Nahrungsergänzungsmittel aus Tannenzapfen ohne Zusatzstoffe. Der Wirkstoff Alpha-Pineen erhöht Ihre Sauerstoffkapazität, reduziert Hustensymptome, stärkt die Immunität und macht Sie fitter und vitaler.

bottom of page