top of page
ZuhreAna Collection.jpg
zuhreana

WORLDWIDE DELIVERY - FREE FROM €30

Çam kozalağı Kozalak Macunu
%100 doğal malzemeler ve enfes tat!
Çam kozalağı macunumuz özel bileşenler içerir. Antioxidan an antibakteriell etkiye sahiptir ve size gerekli mineralleri sağlar.

Öksürük, nefes darlığı, sigaraya bağlı akciğer sorunları, astım ve bronşit gibi hastalıkların hızlı ve kalıcı iyileşmesini sağlar.

Çam kozalakları yıllardır birçok ilaçta hammadde olarak kullanılmaktadır.
Bilimsel araştırma raporlarına göre çam kozalağı ciğerleri temizlemeye, katranı gidermeye yardımcı olur, sigara içenler etkilerini hemen hissederler.


Çam kozalağı macunu, zehirli dumanların neden olduğu hasarı ortadan kaldırır

"Bugün, birçok doktor düzenli olarak çam kozalağı yağı tüketen kişilerin hastalanma olasılığının daha düşük olduğunu iddia ediyor."

 

İçindekiler:
Çam kozalağı, çam sakızı, zerdeçal, zencefil, havlıcan, karanfil, kava, beta-glukan, çinko glukonat, kolekalsiferol (D3 vitamini), askorbik asit (C vitamini), keçiboynuzu tozu, Andiz pekmezi, harnupne pekmezi, na.

Dennenappel kopen
Dennenappel kopen?

20,95

Kozalak Macunu

Supplement Awards 2021

Çam Kozalağı Ezmesi, hiçbir katkı maddesi içermeyen çam kozalaklarından yapılan %100 doğal tamamlayıcı gıda takviyesidir. Aktif bileşen Alpha-Pineen oksijen kapasitenizi arttırır, öksürük semptomlarını azaltır, bağışıklığı güçlendirir ve kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenizi sağlar.

bottom of page