top of page
ZuhreAna Collection.jpg
zuhreana

WORLDWIDE DELIVERY - FREE FROM €30

Çam kozalağı Kozalak Macunu
%100 doğal malzemeler ve enfes tat!
Çam kozalağı macunumuz özel bileşenler içerir. H antioksidan ve antibakteriyel etkiye sahiptir ve size gerekli mineralleri sağlar.

Öksürük, nefes darlığı, sigaraya bağlı akciğer sorunları, astım ve bronşit gibi hastalıkların hızlı ve kalıcı iyileşmesini sağlar.

Çam kozalakları yıllardır birçok ilaçta hammadde olarak kullanılmaktadır.
Bilimsel araştırma raporlarına göre çam kozalağı ciğerleri temizlemeye, katranı gidermeye yardımcı olur, sigara içenler etkilerini hemen hissederler.


Çam kozalağı macunu, zehirli dumanların neden olduğu hasarı ortadan kaldırır

"Bugün, birçok doktor düzenli olarak çam kozalağı yağı tüketen kişilerin hastalanma olasılığının daha düşük olduğunu iddia ediyor."

 

İçindekiler :
Çam kozalağı, çam sakızı, zerdeçal, zencefil, havlıcan, karanfil, kava, beta-glukan, çinko glukonat, kolekalsiferol (D3 vitamini), askorbik asit (C vitamini), keçiboynuzu tozu, Andiz pekmezi, harnup pekmezi, nane.

Dennenappel kopen
Dennenappel kopen?

20,95

Pâtes aux Pommes de Pin

Prix Supplémentaires 2021

Notre Pâte de Pommes de Pin est un complément alimentaire complémentaire 100% naturel à base de pommes de pin sans additif ajouté. L'ingrédient actif Alpha-Pineen augmente votre capacité en oxygène, réduit les symptômes de la toux, renforce l'immunité et vous fait vous sentir plus en forme et plus énergique.

bottom of page